UNIT4 SE | Mapa strony | Kontakt
Rozwiązania biznesowe - ład korporacyjny
Dojrzała organizacja działa według formalnych zasad regulujących stosunki pomiędzy członkami organizacji a także pomiędzy organizacją a otoczeniem. Proponujemy następujące rozwiązania z obszaru ładu korporacyjnego:
  • Uchwały Zarządu
  • Zarządzanie wewnętrznymi przepisami


Uchwały Zarządu

Dzięki naszemu rozwiązaniu możliwe jest stworzenie oficjalnego kanału komunikacji pomiędzy Zarządem a organizacją. Pracownicy powiadamiani są o uchwałach wydawanych przez Zarząd z uwzględnieniem czasu ich obowiązywania. Poprzez bazę wiedzy pracownicy mogą poznać treść wszystkich uchwał obowiązujących danego dnia. Dzięki funkcjom wersjonującym treść uchwał możliwe jest odtworzenie stanu prawnego w organizacji obowiązującego w przeszłości.

Zarządzanie wewnętrznymi przepisami

Współczesne organizacje stoją w obliczu dużej liczby zmieniających się przepisów wewnętrznych, prawnych oraz procedur. Brak narzędzi ułatwiających dostęp do aktualnej wiedzy na ten temat może prowadzić do błędów lub wydłużenia czasu obsługi klienta. Nasze rozwiązania pozwalają działom takim jak Biuro Prawne, Pion Wsparcia Sprzedaży czy Dział Jakości na utworzenie bazy przepisów w przejrzystej strukturze uporządkowanej hierarchicznie. Pracownik ma dostęp do obowiązującej i ujednoliconej treści oraz jest natychmiast powiadamiany o interesujących go zmianach. Ma też dostęp do kontekstowo powiązanych z przepisami dokumentów, odpowiedzi, notek, które poszerzają jego wiedzę.

Kliknij w link , aby zamówić więcej materiałów.
 
Kontakt z konsultantem
Kontakt z Pyton Management

Masz pytanie?
- oddzwonimy w ciągu 48h
MS Gold Certified Partner

UNIT4 Software Engineering jest Złotym Partnerem Microsoft

MS Gold Certified Partner logo

Produkty PYTON
PYTON Knowledge base