UNIT4 SE | Mapa strony | Kontakt
Rozwiązania biznesowe - kadry
Siłą organizacji są kompetencje pracowników.

Nasze rozwiązania dla działów kadr obejmują:
  • Wprowadzanie nowego pracownika do organizacji
  • Proces szkolenia pracowników


Wprowadzanie nowego pracownika do organizacji

Proponujemy rozwiązanie, któremu z powodzeniem można powierzyć odpowiedzialność za pierwszy kontakt nowego pracownika z organizacją w procesie wprowadzania nowego pracownika do organizacji. Nowy pracownik, poprzez dostęp do atrakcyjnych lekcji multimedialnych, ekspertów oraz bazy wiedzy może pozyskać wiedzę wymaganą prawem pracy (szkolenia BHP) lub kulturą organizacyjną (struktura firmy, zespół, osiągnięcia, cele).

Proces szkolenia pracowników

Organizacja ucząca się wykorzystuje potencjał swoich pracowników i zachęcająca ich do indywidualnego rozwoju. Akademia korporacyjna w systemie PYTON E-Learning pozwala na tworzenie ścieżek rozwoju obejmujących specjalistyczne szkolenia dla pracowników z każdego działu organizacji.

Szkolenie dużej liczby pracowników wiąże się z kosztami logistycznymi, przygotowania treści i obniżenia produktywności szkolonych. To w połączeniu z coraz większą dynamiką zmian, wzrostem wymogów kompetencyjnych i stałą rotacją pracowników powoduje, że proces szkolenia zyskuje wymiar strategiczny. Dotyczy to przede wszystkim dużych, rozproszonych organizacji.

Szkolenia za pośrednictwem platformy e-learningowej (szkolenia zdalne) pozwalają na istotne zredukowanie kosztów edukacji pracowników. Za pośrednictwem platformy e-learningowej możliwe jest szybkie dostarczenie treści i precyzyjne zweryfikowanie jej znajomości przez szkolonych.

Kliknij w link , aby zamówić więcej materiałów.
 
Kontakt z konsultantem
Kontakt z Pyton Management

Masz pytanie?
- oddzwonimy w ciągu 48h
MS Gold Certified Partner

UNIT4 Software Engineering jest Złotym Partnerem Microsoft

MS Gold Certified Partner logo

Produkty PYTON

PYTON Knowledge base

PYTON E-Learning

PYTON Collaborate