UNIT4 SE | Mapa strony | Kontakt

Zaufali nam:
 Zaufali nam

Nasz Partner

Naszym Partnerem jest:

UNIT4 Software Engineering - referencje i wdrożenia

Możemy poszczycić się referencjami wystawionymi przez firmy o uznanej pozycji rynkowej – firmy, które wybór dostawców systemów informatycznych poprzedzają starannym ich audytem i ostrą selekcją. Do naszych Klientów należą takie firmy, jak:

"W lipcu 2008 roku w firmie Cyfrowy Polsat S.A. został wdrożony system PYTON Enterprise firmy Pyton Management (obecnie UNIT4 Software Engineering - przyp. red.) jako nowatorskie rozwiązanie spełniające nasze wymagania stawiane systemom e-learningowym oraz systemom zarządzania wiedzą. Z modułów E-learning i Structure systemu Pyton Enterprise obecnie korzysta ponad 5000 użytkowników (…). Profesjonalne podejście do projektu wdrażania systemu u Klienta w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami pracowników Pyton Management zaowocowało pomyślnym zintegrowaniem z istniejącymi systemami organizacji i uruchomieniem systemu e-learningowego"

Referencje - Cyfrowy Polsat S.A.

"...z firmą Pyton Management sp. z o.o. (obecnie UNIT4 Software Engineering - przyp. red.) współpracujemy od 3 lat. (...) Pyton Management okazał się spółką zapewnaijącą wysoką jakość oferowanych usług wdrożeniowych, konsultingowych i programistycznych. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi zatrudnianych wysokiej klasy specjalistów oraz stosowaniu nowoczesnych metodyk zarządzania projektami i narzędzi informatycznych do wykonywania prac."

Referencej EFL ogólne Referencje EFL - platforma PYTON

Referencje Lukas Bank - PYTON Falcon

Referencje SHH

"Podstawową zaletą programu jest możliwość uporządkowania wiedzy organizacji w zakresie oferowania produktów i prowadzonych projektów oraz identyfikacja kompetencji i doświadczeń firmowych ekspertów, kontrolowane udostępnienie wiedzy osobom jej poszukujących oraz możliwość monitorowania stanu i przepływu wiedzy w organizacji. (...) Program jest przyjazny użytkownikowi i bardzo pomocny w codziennej pracy."

Referencje Telefonia Dialog - ogólne Referencje Telfonia Dialog - Dialnet Masters

Referencje Votum - PCE

 

 
Studia przypadków

Studium przypadku PYTON w EFL.pdf

Studium przypadku PYTON w DIALOG.pdf

MS Gold Certified Partner

UNIT4 Software Engineering jest Złotym Partnerem Microsoft

MS Gold Certified Partner logo