UNIT4 SE | Mapa strony | Kontakt
PYTON Management wdraża w Providencie

30-01-2008
Provident Polska, firma należąca do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance, zdecydowała o pilotażowym wdrożeniu systemu wspomagającego zarządzanie wiedzą PYTON Enterprise.

– Provident Polska to kolejna firma, która za pomocą systemu Enterprise będzie mogła kontrolować procesy przepływu wiedzy, by kluczowe informacje jak najszybciej docierały dokładnie tam, gdzie są najbardziej potrzebne – powiedział Ireneusz Szumiło, prezes Pyton Management.

Wdrożenie obejmie dystrybucję wiedzy z zakresu human resources za pośrednictwem trzech głównych kanałów: stron www, e-maili oraz SMS-ów. Informacje będą docierały do wybranej przez klienta grupy kilkuset pracowników w całej Polsce. Dodatkowo PYTON Enterprise umożliwia budowę bazy wiedzy nie tyko na temat wszystkich pracowników, ale także oferowanych produktów – system wspomaga tworzenie nowych rozwiązań oraz podejmowanie decyzji w procesach biznesowych. – Przewidujemy, że główną funkcją, którą będą wykorzystywać użytkownicy systemu będzie zapewne moduł obsługi pytań i odpowiedzi oraz wyszukiwarka - są to elementy najbardziej przydatne w ich codziennej pracy – dodaje prezes Szumiło. Pilotaż w Departamencie Personalnym i Wynagrodzeń Provident Polska rozpocznie się na początku lutego i potrwa trzy miesiące. Po tym okresie firma podejmie decyzję o ewentualnym rozszerzeniu zakresu wdrożenia.

Powrót

 
MS Gold Certified Partner

UNIT4 Software Engineering jest Złotym Partnerem Microsoft

MS Gold Certified Partner logo