UNIT4 SE | Mapa strony | Kontakt
PYTON Falcon w LUKAS Banku

23-11-2007
LUKAS Bank, jeden z najnowocześniejszych banków detalicznych w Polsce, zdecydował o zakupie i wdrożeniu centralnego systemu wspomagającego proces rekrutacji PYTON Falcon.

 

– Zaufanie ze strony tak prestiżowego klienta, jakim jest LUKAS Bank, motywuje nas do dalszej pracy i doskonalenia systemu PYTON Falcon. Zamierzamy systematycznie rozwijać zarówno kompetencje jak i doświadczenie, by nasze produkty były odpowiedzią na stale zmieniające się potrzeby rynku oraz klientów – powiedział Ireneusz Szumiło, prezes PYTON Management.

PYTON Falcon to kompleksowe rozwiązanie, oparte na Platformie Zarządzania Wiedzą Enterprise, wspierające zarówno rekrutację wewnętrzną jak i zewnętrzną. W LUKAS Banku aplikacja będzie wspomagać procesy rekrutacyjne począwszy od zgłaszania wakatów, publikacji ogłoszeń na stronach WWW, przyjmowania zgłoszeń i selekcji kandydatów aż po zarządzanie korespondencją e-mail, oraz terminarzem rozmów kwalifikacyjnych.

Innowacyjnym rozwiązaniem w systemie PYTON Falcon jest moduł pomocny w wyszukiwaniu informacji o kandydacie zawartych w załącznikach do korespondencji e-mail (listy motywacyjne oraz CV). Aplikacja automatycznie tworzy bazę danych, która porządkuje wiedzę na temat umiejętności kandydatów – pozwala to na szybkie wyszukanie potencjalnego pracownika o odpowiednich kwalifikacjach.

Realizacja zlecenia dla LUKAS Banku będzie przebiegać w dwóch etapach – w początkowej fazie wdrożone zostaną standardowe elementy systemu PYTON Falcon. Drugi etap przewiduje natomiast dostosowanie poszczególnych modułów aplikacji do specyficznych potrzeb i wymagań LUKAS Banku, dzięki temu system będzie miał charakter rozwiązania „szytego na miarę”.

– PYTON Falcon został zaprojektowany tak, by wspomagać cały proces rekrutacyjny. Jestem przekonany, że to narzędzie doskonale sprawdzi się u naszych klientów – dodaje prezes PYTON Management.

Powrót

 
MS Gold Certified Partner

UNIT4 Software Engineering jest Złotym Partnerem Microsoft

MS Gold Certified Partner logo