UNIT4 SE | Mapa strony | Kontakt
TemplateEditor, produkt PYTON Management, uzyskał certyfikat Visty

06-07-2007
TemplateEditor, integralny moduł systemu PYTON Dynamic PDF, został pozytywnie zweryfikowany przez autoryzowane laboratorium Lionbridge i uzyskał certyfikat zgodności z systemem Windows Vista. Jest to pierwszy produkt PYTON Management z logo "Certified for Windows Vista"


- Możliwość posługiwania się znakiem "Certified for Windows Vista" to dla nas nie tylko prestiżowe wyróżnienie. Jest to także informacja dla naszych Klientów, że produkty PYTON Management, korzystając z wieloletniego doświadczenia Microsoftu, spełniają najwyższe światowe standardy - powiedział Ireneusz Szumiło, prezes Pyton Management.

TemplateEditor jest elementem systemu PYTON Dynamic PDF, jednego z kluczowych produktów firmy PYTON Management, umożliwiającego scentralizowane i szybkie generowanie dokumentów w formacie PDF na dużą skalę. Innowacyjny charakter tego systemu polega na jednoczesnym składaniu dokumentów z elementów statycznych takich jak tekst czy rysunki oraz dynamicznych - danych pobieranych z innych źródeł. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom informatycznym system może generować nawet 1000 dokumentów na minutę w formacie, który zapewnia dokładnie taki sam wygląd pisma na ekranie komputera oraz po wydrukowaniu na dowolnej drukarce. PYTON Dynamic PDF umożliwia, zależnie od potrzeb użytkownika, tworzenie dokumentów zarówno w trybie online jak i offline.

Główną funkcją TemplateEditor jest tworzenie gotowych szablonów dokumentów, które mogą być szybko dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy. Rozwiązanie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze, Dzięki czemu osoby nie posiadające zaawansowanej wiedzy informatycznej mogą na bieżąco modyfikować firmowe dokumenty w zależności od aktualnych potrzeb Klienta.

- Certyfikat zgodności z systemem Windows Vista z pewnością wyróżni nasz produkt na tle konkurencji. Mam nadzieję, że w przyszłości także inne nasze systemy zdobędą to prestiżowe logo - dodaje prezes Pyton Management.

Powrót

 
MS Gold Certified Partner

UNIT4 Software Engineering jest Złotym Partnerem Microsoft

MS Gold Certified Partner logo